Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#91 2011-03-30 17:30:02

Siemanara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Dobrze prawi Dzierzynski. Jeśli poleci dzisiaj to głownymi celami bedzie Lech i ja. Przy sporym szczęściu poleci Lech w nastepnym linczu i byloby pięknie. Potem do odjebania jestem ja. Rozmarzyłem się, ale może wyjdzie.

Offline

 

#92 2011-03-30 17:41:20

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Ogolnie jest okejka. Ja jeszcze dojadę z analizą okolo 20:00. Jeśli na Was prą i chcą od Was, żebyście kogoś oskarżali to proponuję Wam: siebie wzajemnie, Ryśka Taxidrivera, Steyra Glocka => czyli proponuję każdemu wzajemnie + jednego z tej dwojki ;p

Oczywiście wyłączony z tego jest Mahomet - on szykuje sie do roli detektywa i gra raczej cichutko.

Offline

 

#93 2011-03-30 18:02:50

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

A, włąśnie. Jak wytłumaczymy miastu, czemu detektyw nie ginie?

Offline

 

#94 2011-03-30 18:05:59

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

kadafi sie poda za ksiedza i bedzie sie za niego modlił ;p

Offline

 

#95 2011-03-30 18:08:01

Mohamet

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Albo że barman trafia.

Offline

 

#96 2011-03-30 18:08:03

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Przeginasz troche Zuras. Ksiądz nie moze 2x pod rząd, także to krótkotrwałe. Nie wiem czy warto nam tak ryzykować. Póki co zobaczymy jak sie sytuacjan rozwinie, jest na razie dobrze. Krzysztof Ligier to najgłupszy, najbardziej naiwny i słaby miastowy jakiego widziałem w życiu.

Offline

 

#97 2011-03-30 18:11:45

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Nie no, nikt nie gra gorzej niż Vami ;p

A poza tym - lubę jechać po bandzie. Właśnie wymyśliłem, że Muammar Kadafi jest barmanem i jak było to zamieszanie z opisami to upijał...Smitha! SMITH MAFIA - krzyknął Kadafii! ;p

Offline

 

#98 2011-03-30 18:12:06

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

A Smith na to, że taki chuj, bo jest księdzem, EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE, i love this game

Offline

 

#99 2011-03-30 19:47:14

Mohamet

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Sprawdzenie: Effy Stonem jest zwykłym mieszkańcem.

Offline

 

#100 2011-03-30 20:16:36

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Pamiętajcie, żeby wyslac glosy. Wg instrukcji Starej najlepiej

Offline

 

#101 2011-03-30 20:30:24

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Propozycja mojego posta.

======

Najpierw odniosę się do postów, które wyłapałem z dyskusji i uznałem za godne odniesienia się.

Sid Murray napisał:

"Nakręcacz" miasta już poleciał. Trochę przypadkiem, ale mniejsza o to.

Glock, Liger, al-Gaddafi, Rubin, Santorini, Mellcamp, Bateman.

Ta grupa to ludzie, których podejrzewał Kafka. Wstępnie można uznać, że są niewinni, bo oskarżanie kumpli na tym etapie gry jest mocno ryzykowne.

Jak już napisałem wcześniej tak nadal uwazam, ze teoria zbyt pochopna. Pierwsze glosowania byly dośc bezpieczne, gdzie pewniakami byl Hierro, potem Capoue. Mozna bylo się spokojnie pooskarżać. Przyjrzalbym się tym, w wypadku ktorych byly to jakies pierdy bez ładu i składu, a nie sensownie uargumentowane oskarżenie. W tym gronie najbardziej śmierdzą mi al-Gaddafi i Mellcamp. Obaj pasują do powyższego, a ich pozostale posty tylko ich w moich oczach pograzaja. Watpie jednak, aby obaj byli w mafii.

Ray Charles napisał:

sorry, że nie pisałem, ale miałem sporo innych obowiązków

po przeczytaniu postów nasuwają mi się takie wnioski, że mafiozem może być:
Lil Wayne - zachowawcze posty, które sprawiają wrażenia "amatora za kierownicą", dobry pionek w grze mafii, który nie przyciąga uwagi, typ pisze o wszystkim i o niczym
Stefan 'Siara' Siarzewski  - postawa, która świadczy o tym, żeby oskarżenia odsadzić jak najdalej od swojej dupy, stara się formułować tak swoje wypowiedzi, zeby wiatr oskarżeń nie powiał w jego stronę
Connor MacManus - typ który wykazuje się nienagannym stylem w formułowaniu postów, pisze tak, że automatycznie go odrzucamy, bo typ po prostu wie co mówi, a wydaję sięto mi być dobrą przykrywką dla mafiozy, a nawet OC


Głos ode mnie leci na Connora MacManusa, gdyż wydaje mi się najpewniejszym tropem.

Twoja gra jest tak dziwna, ze bardzo, ale to bardzo dobrze bede pamietal o tym poscie, gdy dowiemy sie prawdy o wspomnianej trojce. Lil Wayne mnie tez smierdzi, ale Twoja argumentacja i gra w ogole sklania mnie do powatpiewania w tą teorię. Chyba, ze wystawiasz swojego wiedzac, ze i tak nikt sie z tym zdaniem nie liczy. Albo po prostu grasz chujowo. Nie wiem, ale na pewno zapamietam ten post... I ta deklaracja głosu...o 22:30, no nie mam pytań.

Steyr Glock napisał:

[i]Byłem pod działaniem klawisza i myślałem, że mnie rozerwie. Klawisz się ze mną skontaktował, więc jest nas już 2 niewinnych, którzy wiedzą o sobie.

Gratulacje dla klawisza, bardzo mądre posunięcie, ja pierdole... co jest z Wami. Glocka pomijam - odtąd ignoruję jego posty, ten gracz dla mnie w tej edycji nie istnieje. Tu o klawiszach, później pisał coś jeszcze o PW od barmana. Nie istniejesz dla mnie, bo w ogole nie powinienes w to grać. Jeśli jestes w mafii to stosujesz chwyty ponizej pasa, a miasto i tak Cie w koncu zabije, a jesli jestes w miescie to moze pozostaiwe to bez komentarza, bo a nuz mamy na ślizgu jakies tam lepsze relacje, a ja powiem o jedno slowo za duzo.

Lech Wałęsa napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania zastanawiające jest zachowanie Patricka Batemana, który wydaje mi się że jest jednym z graczy spoza ślizgu, który rzekomo ma większe doświadczenie. Na razie kreuje się on na przywódce miasta, pisząc dość opiniotwórcze posty i wychodzi mu to całkiem nieźle. Czemu jednak jego zarzuty opierają się na tak słabym argumencie jak to, że ktoś był na forum ale nic nie napisał?

Pudło. Jestem "nasz", mysle ze moja prawdziwa tozsamosc nie jest jakos trudno skumać, ale zostawiam to na razie na boku - nie o to w tej grze chodzi. Razi mnie tylko to pisanie o "tych mądrych spoza ślizgu". To przepraszam oni mają monopol na rozum, a my juz swojego nie mamy? Halo, walimy VI edycję (choc sam we wszystkich udzialu nie bralem) i naprawde az tak mają tu się wyrózniac jacyś "obcy"? To ile oni grali tych edycji? 20? Nie demonizujmy ich tak:) Co do drugiej części i slabych zarzutów? Powód jest prosty: chcę wszcząć dyskusje, sprawdzac reakcje. Na tej podstawie wyrabiam sobie potem opinię. Stąd np moje podejrzenie co do Smitha, Ryśka i nie napierdalanie usilne w Siarę, bo miał reakcję dużo naturalniejszą od tej dwójki.

Johnie Mellcamp napisał:

Gratuluję jak chcecie wysnuwać wnioski po jednym głosowaniu.

......no comments.

Krzysztof Liger napisał:

powiem wam tylko, żebyśmy skupili się na ustaleniu za pomocą linczów, czy wczoraj barman upił mafiozę, czy mafia podłożyła nam prowo
jak będziemy to wiedzieć to będzie można ustalić grupę podejrzanych

Moj idol. Ok, ja jestem za, zróbmy to. Wzieli i zrobili, tylko kurwa jak chlopie? Masz na to jakis przepis, znasz jakis czar, pomodlimy się do św.Antoniego? Powiedz mi.

Wałęsa prosił mnie o komentarz w sprawie Dzierżyńskiego. Mam co do niego mieszane uczucia, bo o ile uważam go za niewinnego, o tyle drażni mnie jego lekceważący ton i w ogole aroganckie podejscie do nas. Ja rozumiem, ze oni są moze bardziej kumaci, doswiadczeni, ale takim sposobem gry gościu sam na siebie bat kręci, a potem jeszcze podsumuje jacy to jestesmy pojebani, ze go zabilismy. To jedna strona medalu. Druga jest taka, ze mafia pewnie wie, ze on moze byc w konsekwencji grozny, wiec ja niecierpliwie czekam na wyniki dzisiejszego glosowania - smierc Feliksa mimo wszystko moze nam wiele powiedziec.

Podsumowując, moja czarna lista to na teraz przede wszystkim: John Smith, Muammar al-Gaddafi, Johnie Mellcamp i Lil Wayne. To nie wszyscy, o reszcie wspomnialem powyzej. Poza tym calym tym burdelem musi jeszcze zawiadywac jakis kozak. W tej czworce kandydata na kozaka nie widze. Przyjdzie czas i na to.

Offline

 

#102 2011-03-31 01:41:11

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Jose/Al-Gaddafi => Ty jutro możesz iść pod odjebanie, a mnie może nie być przy kompie, więc oto plan działań.

Jeśli rzeczywiście miasto ruszy na Ciebie, to najpierw zacznij się ostro bronić. Proponuję zaatakować Johnnie Melcampa, który podczepił się na mord na Dzierżyńskim. Zacytuj jego dwa ostatnie posty, zrób na nich jakąś analizą - one autentycznie jebią mafią, pójdzie łatwo. Zadeklaruj się jako zaangażowany gracz, który może być ważny dla miasta (podkładka pod wyjście z rolą), zaapeluj o zaufanie i czas, byś udowodnił, że to nie Ty jesteś w tej chwili najcenniejszym kąskiem.

Jeśli się uda, to odjebią Melcampa. Bedzie niewinny, będą chcieli Ciebie zatłuc, ale to wtedy im podrzucimy jeszcze Pistona Santoriniego.

Może się jednak zdarzyc tak, ze w ogole Cie nie posluchaja i o godzinie 19:00 stwierdzisz, że bankowo idziesz na szafot. Wtedy napisz chwytające za serce oświadczenie, że trochę nie dzwigłeś roli, bo moze trzeba bylo roztropniej zagrac, ale skoro znajdujesz sie na skraju żywota to musisz miastu wyjawić prawdę: jesteś BARMANEM. Zajeb pogrubienie i ZIELONY KOLOR na slowo "barman".

Dotąd miałeś tylko jedno upicie i upijałeś Vincenta Winifielda i wg Ciebie to on jest chyba jednak niewinny, a mafia zablefowała opisem, ale decyzje pozostawiasz miastu. Miasto albo zajebie Winifielda i sie okaże fail, a potem pewnie odkryje sie prawdziwy barman albo Ci nie uwierzą, zabiją Cię od razu, ale wtedy tez zabiją Winifielda, bo go próbowałeś wybielić

Clear ? ;-)

Offline

 

#103 2011-03-31 10:08:54

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Zgadzam się z Żurem.

Offline

 

#104 2011-03-31 11:15:20

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Ok, dojebałem się do Santoriniego. Jose wyczuj sytuację i oceń, czy w swoim poście oskarżysz Mellcampa. Jeśli będzie dla Ciebie bezpieczna sytuacja i bezpieczna też dla Smitha, to możesz przywołać mój post i szepnąć, że niekoniecznie musze byc osamotniony w napierdalaniu w Smitha, bo wg Ciebie on tez jest podejrzany. Ale to tylko wowczas, jesli bedzie dzis cisza na jego temat. W przeciwnym razie Mellcamp.

I bardzo ważne. Liczę, że dziś miasto pójdzie ostro w Santoriniego -> TYLKO JA na nieg głosuję. Jako OC zawsze muszę głosoać na konkretną osobę jako jedyny mafiozo. To na wypadek śledztwa prokuratorskiego. Powtarzam: tylko ja głosuję na Santoriniego.

Ja niestety spadam, będę wchodzil z komórki na forum gry, ale tutaj nie. Mam nadzieje, ze jakby co, pomoże Wam Staraa. Na wypadek zmasowanego ataku na al-Gaddafi, Jose ma rozpisany powyzej plan dzialan

Powodzenia panowie!

Offline

 

#105 2011-03-31 11:16:59

Żuras

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

I jeszcze jedno: JOHN SMITH moze spokojnie zacytowac moj post gdzie nazwalem go brudasem i jebnac jakis tekst w stylu "brudasa to szukaj w swoim łóżku". Oczywiscie dodaj do tego cos sensownego na temat gry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.benten.pun.pl www.pedagogika-ewip.pun.pl www.spambox.pun.pl www.revoltamu.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl