Nazwa forum

Opis forum


#106 2011-03-31 11:40:32

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Ok, ja mam rękę na pulsie panowie. Na razie czekamy na rozwój wypadków, a swoje glosowanie argumentujemy tak jak wczoraj napisalem. Dziś odjebujemy Wałęse, to jest pewne, postaram sie napsiac mord, co by miec jakis wklad w gre.

Offline

 

#107 2011-03-31 15:25:48

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Moumar - jest nagonka na Ciebie. Tłumacz swój głos tak jak napisałem wczoraj. Że zagłosowałeś na Dzierżyńskiego bo ufasz Wałęsie, nie chciałeś zeby on odpadł. Plus do tego oskarż Mellcampa, wyciągnij jego posty, on pisze w chuj mafijnie i się dopierdol. Jeżeli do godz. 19-20 nic się nie zmieni. Wyskakuj z tezą, że jesteś barmanem. Ja lub Żuras pomożemy ci ogarnac posta i dodac do tego, kogo upijałeś itp. Póki co spokojnie odpisz, i daj zmyle na Mellcampa.

Offline

 

#108 2011-03-31 18:32:43

Siemanara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Dopiero wróciłem i ogarnąłem Wasze posty.

Głosy na Tracza już tłumaczyłem wcześniej. Co do głosu na Dzierżyńskiego to był podejrzany i nie możecie mówić, że nie. Siał ferment, zmienił prawie w ostatniej chwili głos na Wałęsę, który W OGÓLE nie jest podejrzany, tylko Feliks coś tam sobie ubzdurał. MÓGŁ być cwanym mafiozą, który chciał nas wszystkich wydymać. Pomyliłem się tak jak siedem innych osób, dlatego nie rozumiem tej nagonki. (Skończcie pierdolić o tym głosowaniu na nieaktywnego).

Co do kolejnych podejrzanych to przede wszystkim MELLCAMP. Jego posty:
1 i 2 - wstępne, historia itd.
3

Gratuluję jak chcecie wysnuwać wnioski po jednym głosowaniu.

Czyli nic nie wnoszącego, napisał ot tak, żeby mieć choć najmniejszą aktywność.
4

Póki co nie mam żadnych typów, strzelam na ślepo, co, mam pierdolić bez sensu bo odjebiecie mnie za małą aktywność?

Coś tam ktoś gadał o ICQ, to się wydaje sensowne, mafia musi się jakoś komunikować, szkoda, że nie znalazłem o tym więcej info w profil

Znowu nic wnoszącego, ale ok, to początek gry.
5

Johnie Mellcamp napisał:

Kaffka był w mafii i bronił Dzierżyńskiego. Jak dla mnie prosta sprawa, Dzierżyński jest jego ziomeczkiem z mafii.

6

Spokojnie można założyć, że w liście osób głosujących na Dzierżyńskiego jest mafiozo - było wiadomo, że dużo ludzi na niego zagłosuje, po prostu bezpieczna opcja.

Prawdopodobnie dalismy się zrobić w chuja mafii, która prowokacją ukierunkowała nas na nie tego człowieka.

Przez sytuacje życiowe nie mam za bardzo czasu na grę, ale jutro wieczorem obiecuję, że postaram się coś więcej rozkminić.

Tutaj jego pewność siebie z poprzedniego postu się kończy, podkula ogon, bo jego pewniak okazuje się niewinny. Tłumaczy się małą aktywnością i stara się jakoś niezauważenie przelecieć przez tą edycję. Czekam na Twój dzisiejszy post, Mellcampie i mam nadzieję, że jakoś wytłumaczysz głos na Dzierżyńskiego, bo ta wersja z tym, że bronił go Kafka była naiwna. Pasujesz mi na mafiozę, który chciał się podłączyć pod lincz.

Głos oczywiście w Mellcampa.


...

Świeżo po szkole jestem, nawet nie wiem jak to brzmi, więc dajcie znac jak to wygląda i przeedytujcie tak, zeby to jakos wygladalo.

Offline

 

#109 2011-03-31 18:40:03

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Dopiero wróciłem i ogarnąłem Wasze posty.

Głosy na Tracza już tłumaczyłem wcześniej. Co do głosu na Dzierżyńskiego to był podejrzany i nie możecie mówić, że nie. Siał ferment, zmienił prawie w ostatniej chwili głos na Wałęsę, który w moim mniemaniu jest niewinny. Byłem pewien, ze lincz się rozegra pomiedzy nimi dwoma, a jak dla mnie Wałęsa jest czysty, a na pewno wydawał mi się czystszy niż Dzierżyński. MÓGŁ być cwanym mafiozą, który chciał nas wszystkich wydymać. Pomyliłem się tak jak siedem innych osób, dlatego nie rozumiem tej nagonki.

Ja jednak radziłbym się przyjrzeć bliżej Mellcapowi, gdyż to dla mnie wręcz wykapany mafiozo. Jego posty:
1 i 2 - wstępne, historia itd.
3

Gratuluję jak chcecie wysnuwać wnioski po jednym głosowaniu.

Czyli nic nie wnoszącego, napisał ot tak, żeby mieć choć najmniejszą aktywność. I odradza miastu szukanie mafii, hm...
4

Póki co nie mam żadnych typów, strzelam na ślepo, co, mam pierdolić bez sensu bo odjebiecie mnie za małą aktywność?

Coś tam ktoś gadał o ICQ, to się wydaje sensowne, mafia musi się jakoś komunikować, szkoda, że nie znalazłem o tym więcej info w profil

Jakieś dwa bzdurne posty, za wszelką cenę chce stać z boku i nie mieszać się. W drugim poście ewidentnie zgrywa głupszego niż jest.
5

Johnie Mellcamp napisał:

Kaffka był w mafii i bronił Dzierżyńskiego. Jak dla mnie prosta sprawa, Dzierżyński jest jego ziomeczkiem z mafii.

6

Spokojnie można założyć, że w liście osób głosujących na Dzierżyńskiego jest mafiozo - było wiadomo, że dużo ludzi na niego zagłosuje, po prostu bezpieczna opcja.

Prawdopodobnie dalismy się zrobić w chuja mafii, która prowokacją ukierunkowała nas na nie tego człowieka.

Przez sytuacje życiowe nie mam za bardzo czasu na grę, ale jutro wieczorem obiecuję, że postaram się coś więcej rozkminić.

Tutaj jego pewność siebie z poprzedniego postu się kończy, podkula ogon, bo jego pewniak okazuje się niewinny. Tłumaczy się małą aktywnością i stara się jakoś niezauważenie przelecieć przez tą edycję. Czekam na Twój dzisiejszy post, Mellcampie i mam nadzieję, że jakoś wytłumaczysz głos na Dzierżyńskiego, bo ta wersja z tym, że bronił go Kafka była naiwna. Pasujesz mi na mafiozę, który chciał się podłączyć pod lincz. I zauważcie, ze Mellcamp zgrywa ewidentnie głupszego niż jest i całyzcas idzie po linii najmniejszego oporu.

Dlatego zalecam dziś głosować na Mellcampa

Ostatnio edytowany przez stara (2011-03-31 18:41:07)

Offline

 

#110 2011-03-31 18:53:24

Siemanara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Dobra, widzę, że nie trafia do Was moja argumentacja, więc muszę przejść do konkretów. Chcecie mnie odjebać, a to będzie wielka strata dla miasta, bo jestem barmanem. Stąd moje pierwsze dwa głosy - chciałem przejść niezauważony dla mafiozów. Stąd też moja niewielka (jak na mnie) aktywność. Nie chciałem się wychylać, żeby szpieg mnie nie sprawdził, bo potem od razu bym poleciał. Z drugiej strony duża aktywność prowadziłaby do zainteresowania się mną w kręgach miasta i gdybym wyskoczył z jakąś grubszą analizą, która okazałaby się nietrafiona, to poleciałbym w linczu. Starałem się grać na najmniejszym ryzyku, nie wyszło, ale mam nadzieję, że po tym poście nie będziecie na mnie głosować.

Oczywiście proszę też księdza o modlitwę, bo jestem na wylocie.

Offline

 

#111 2011-03-31 18:57:33

kdr_duzaglowa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

to całe pogrubianie tego JESTEM barmanem, wieje chujem. Nie są chyba na tyle głupi, że trzeba im tą wytłuszczac? jak ja bym był po stronie miasta to bym tego nie kupił. coś w stylu przyjde ci zapukam w monitor "HEEEJ DUUURNIUUU, JESTEEEM BARMANEM" nie lepiej napisać to zwyczajnie?

Offline

 

#112 2011-03-31 19:02:04

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Ja pierdole, myślałem, ze nie będe musiał tego robić. Ale nie dajecie mi innego wyboru:

JESTEM BARMANEM

Stąd moje pierwsze dwa głosy - chciałem przejść niezauważony dla mafiozów. Stąd też moja niewielka (jak na mnie) aktywność. Nie chciałem się wychylać, żeby szpieg mnie nie sprawdził, bo potem od razu bym poleciał. Z drugiej strony duża aktywność prowadziłaby do zainteresowania się mną w kręgach miasta i gdybym wyskoczył z jakąś grubszą analizą, która okazałaby się nietrafiona, to poleciałbym w linczu. Starałem się grać na najmniejszym ryzyku, nie wyszło. Po raz pierwszy mam rolę i po prostu zjebałem grę.

Moje jedyne upicie to Feliks Dzierżyński. Tak jak pisałem, nie ufałem mu od początku. Okazał się niewinny, więc jedną sprawę mamy jasną: mafia celowo zmyliła nas opisem śmierci

Proszę księdza o modlitwę za mnie. A miasto niech pomyśli kogo można dziś upić.

Offline

 

#113 2011-03-31 19:03:07

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

KDR - nie. Uwierz mi to działa podprogowo na psychikę. Żuras ktory nie raz pdoszywal sie pod jakas role, cos wam o tym powie. W każdym razie wkleilem posta poczekjamy do 20, zuras jak bedzie tez moze wprowadzic poprawki,

Offline

 

#114 2011-03-31 19:05:43

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Ok, Stone mu uwierzyła. Jeżeli sprawa będzie wisieć na włosku pomiędzy Quadaffim i Mellcampem to jak dla mnie Obilic i SMith powinni jebnac w Mellcampa. Zuras w Santoriniego, a Quadaffi wiadomo, ze tez w Mellcampa

Offline

 

#115 2011-03-31 19:12:32

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Chociaż już sam nie wiem czy warto tyle ryzykowac. Hmmm....

Ok, zróbmy tak:

Quadaffi - w Mellcampa
Smith - pójdz za linczem i w Mellcampa
Obilic - zalezy jak bedzie stalo, jak bedzie wyrazan przewaga glosow na Mellcampa to w Quadaffiego, jak nie to trzymaj sie swojego typu na Lil Wayena
Zuras tam jedzie w Santoriniego wiec spoko

Ostatnio edytowany przez stara (2011-03-31 19:12:59)

Offline

 

#116 2011-03-31 19:22:59

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Mnie nie będzie o 20. Dlatego, hjeżeli nic się nie zmieni to Quadaffi napierdalajz  tym postem o 20.

Offline

 

#117 2011-03-31 19:27:27

kdr_duzaglowa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

jak dopierdolą mellcampa, to wszyscy głosujący na niego są automatycznie winni, tym bardziej ja gdzie coś tam na mnie mają, plus ani razu o nim nie wspomniałem

Offline

 

#118 2011-03-31 19:31:00

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Hmmmm. W sumie masz racje. Ale w przypadku linczu prokuratorskiego tojest duża zaleta mieć dwóch mafiozów, bo gdy jeden zginie drugi bedzie uniewinionny. Mnie nie ma zaraz poczekajcie jeszcze co zur powie przed wyslaniem glosu.

Offline

 

#119 2011-03-31 19:46:47

stara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Ja pierdole, myślałem, ze nie będe musiał tego robić. Ale nie dajecie mi innego wyboru:

JESTEM BARMANEM

Stąd moje pierwsze dwa głosy - chciałem przejść niezauważony dla mafiozów. Stąd też moja niewielka (jak na mnie) aktywność. Nie chciałem się wychylać, żeby szpieg mnie nie sprawdził, bo potem od razu bym poleciał. Z drugiej strony duża aktywność prowadziłaby do zainteresowania się mną w kręgach miasta i gdybym wyskoczył z jakąś grubszą analizą, która okazałaby się nietrafiona, to poleciałbym w linczu. Starałem się grać na najmniejszym ryzyku, nie wyszło. Po raz pierwszy mam rolę i po prostu zjebałem grę.

Moje jedyne upicie to Jules Winnfield. Dlatego jestem w stanie wykluczyć jego mafijność, a mafia po prostu się zgrywala z opisami.

Proszę księdza o modlitwę za mnie. A miasto niech pomyśli kogo można dziś upić.

Offline

 

#120 2011-03-31 20:35:51

kdr_duzaglowa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ogólnie o grze.

Gaddafi i tak chyba odpada, dlatego nie wiem czy nie jebnąć w niego. z drugiej strony mega chujnia jeśli odpadnie przewagą głosu. Jakieś inne lepsze rozwiązanie bo czas ucieka?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jlb-clan.pun.pl www.public-ventrilo.pun.pl www.akwariumop.pun.pl www.spawaczreviews.pun.pl www.fanizmierzchu.pun.pl